Fixvac Kullanım Alanları

Merkezi Süpürge sistemimizi kullanabileceğiniz alanlar.

Villa, Bahçeli Ev

Güçlü vakum sağlayan ve az enerji üreten motoru sayesinde enerjiden tasarruf sağlamayı ve bahçeli evininizde garajınızda bile hijyenik temizlik yapmanızı sağlar. Fixvac Merkezi Süpürge Sistemleri ile hem daha kolay hem de daha hijyenik bir temizlik sağlanmış olur.

Hastaneler

Hastane gibi yapılarda genel temizlik sırasında yapının boşaltılması ya da gün içinde belirlenen saatlerde temizlik yapılması gerekirdi. Fixvac Merkezi Süpürge Sistemi ile güç ünitesi yaşam alanından uzakta olduğundan hiç ses çıkarmadan ve kimseyi rahatsız etmeden günün her saati temizlik yapılabilir. Çoklu kullanıma da uygun olan Fixvac aynı anda 3’den fazla alanda temizlik yapmanıza imkan sağlar.

Oteller, Yurtlar

Otel, yurt, apartman gibi yapılarda genel temizlik sırasında yapının boşaltılması ya da gün içinde belirlenen saatlerde temizlik yapılması gerekirdi. Fixvac Merkezi Süpürge Sistemi ile güç ünitesi yaşam alanından uzakta olduğundan hiç ses çıkarmadan ve kimseyi rahatsız etmeden günün her saati temizlik yapılabilir. Çoklu kullanıma da uygun olan Fixvac aynı anda 3’den fazla alanda temizlik yapmanıza imkan sağlar.

Camiler

Camilerde temizlik zor olmakla birlikte portatif makinalarıla çekilen toz yine içerde kaldığı için tam anlamıyla temizlik sağlanmamış olmaktadır. Fixvac Merkezi Süpürge Sistemleri ile hem daha kolay hem de daha hijyenik bir temizlik sağlanmış olur.

Spor Salonları

Spor Salonları gibi günün her saati yoğun olan ve temizlik işleri için fazla zaman ayırılan yerlerde Fixvac Merkezi Süpürge Sistemleri en büyük avantajdır. Hem zamandan tasarruf sağlarsınız hemde hijyenik bir temizlik yaparak müşterilerinizi daha fazla memnun etme imkanı sağlarsınız.

Kreş, Eğitim Merkezleri

Hijyenik bir ortam her insanın ihtiyacı olduğu gibi çocuklar için bu durum daha önemlidir. Portatif süpürgelerle yapılan temizlikler tam hijyeniliği sağlamadığı için alerjik hastalıklar meydana gelmektedir. Fixvac ile tam bir hijyenik temizlik yapabilir ve hastalıkları daha fazla önlemiş olursunuz.

Sinema Salonları

Sinema Salonları gibi sessiz bir ortama ihtiyaç duyulan yerlerde günün her saati temizlik imkanı sağlayan Fixvac Merkezi Süpürge Sistemleri hem zamandan tasarruf sağlamanızı hemde hijyenik bir temizlik yaparak müşterilerinizi daha fazla memnun etme imkanı sizlere sağlar.

Fabrikalar

Fabrikalar da temizlik zor olmakla birlikte portatif makinalarıyla çekilen toz yine içerde kaldığı için tam anlamıyla temizlik sağlanmamış olmaktadır. Fixvac Merkezi Süpürge Sistemleri ile hem daha kolay hem de daha hijyenik bir temizlik sağlanmış olur.